Plnička MINI-FILL TOUCH 230

Plnička Mini-fill TOUCH 230 W je kompaktní elektrický přístroj s rychle vyměnitelnými jednotkami pro plnění tekutých až středně tuhých náplní. Vynikající řešení pro různé druhy plnění v pekárnách, na catteringu, v rychlém občerstvení, ve školách, hotelích, nemocnicích apod.

Jednoduché použití: Naplňte násypku požadovaným produktem, nastavte množství, rychlost, atd. na touch screenu a můžete začít pracovat. Jednoduchý přechod na další produkt: Oddělejte násypku se starým produktem, umístěte novou násypku s novým produktem a můžete začít.

Podrobný popis produktu

Podrobný popis

Základna plničky - výkon 230 Wattů

Možnost nanášení tekutých, středně tuhých a tuhých produktů  i provzdušněných materiálů například: máslo, ovocné náplně, jamy a želatina, krémy, med, jogurt, omáčky, majonéza, kečup, bramborová kaše atd.

Vlastnosti: 

  • elektrický, kompaktní přístroj pro plnění, nanášení, vstřikování nebo dekorování
  • základna s rychle upínacím systémem násypky
  • ze syntetického materiálu vhodného pro styk s potravinami
  • možnost nastavení rychlosti, objemu, obráceného cyklu, krokového nebo kontinuálního dávkování
  • 60 možných typů komponentů pro nanášení, vstřikování, vrstvení a dekorování
  • ovladací funkce: nožní pedál, ruční pistole, snímač, ruční spínač (možno dokoupit jako opce)

 

Mohlo by Vás zajímat

Dvoujehlová ruční plnička koblih, která umožňuje aplikovat pomocí plnící jehly náplně jako džem, med, smetanu, jogurt (nebo jakýkoli jiný produkt stejné hustoty) do koblih, croissa...

Přejít k tomuto výrobkuObjemová plnička z nerezové oceli, speciálně navržená pro použití s tryskou pro ruční pistoli a volitelným příslušenstvím pro nanášení, vstřikování, vrstvení a dekoraci. Plnička je...

Přejít k tomuto výrobku