Melanžer TS

Tento stroj byl koncipován s myšlenkou nabídnout starou koncepci melanžeru v moderním a technologicky vyspělém stylu s doplněním mechanických a elektrických inovací. Melanžer TEKNO STAMAP byl vyvinut k tomu, aby pomohl všem výrobcům, kteří chtějí dosáhnout tradiční a intenzivní vůně a chuti a zachovat čerstvost ručně vyrobeného výrobku. Melanžer umí zjemnit nebo nadrobno nasekat různé typy produktů, jako jsou: mandle, vlašské ořechy, lískové ořechy, pistácie, burské oříšky, sezamová semínka, mák, a pepř a další koření.

Válce jsou vyrobeny z mimořádně tvrdého a odolného porfyrového materiálu. Všechny součásti, které přicházejí do styku s produktem, jsou vhodné pro použití v potravinářském průmyslu.

Ozubené převody jsou v olejové lázni, hřídele jsou na kuličkových ložiskách, hlava vyrobena z hliníkového odlitku pro použití v potravinářství.

Ovládací prvky jsou na čelní straně, stroj může být umístěn v řadě s jinými zařízeními, lednicemi, nebo u stěny. Stroj je zvednut 11 cm od země k usnadnění čištění podlahy pod strojem.

Mohlo by Vás zajímat

Dezinfekční lampa LUV 380

Přenosná dezinfekční lampa, která využívá čtyři zářivky od společnosti Philips Lighting s kombinovaným výkonem 380W.

Přejít k tomuto výrobku

Dezinfekční reflektor vajec UVC

Světlomet emituje UV-C světlo, které působí na skořápky, dezinfikuje je a ničí bakterie. Stroj UV-C je vyroben výhradně z nerezové oceli a materiálů určených pro styk s potravinami...

Přejít k tomuto výrobku