Rohlíkovací stroj bezplátnový RRB – 2L, RRB – 3L nerez

Rohlíkovací stroj typ RRB-3L, RRB-2L bezplátnový je určený k tvarování pšeničných a pšeničnožitných těst. Stroje bezplátnové nezpracují tak volná těsta jako rohlíkovací stroje plátnové, nelze dosáhnout takové výtěžnosti jako u plátnových rohlíkovacích strojů. Pro výrobu z celozrných těst jsou vhodnější plátnové rohlíkovací stroje. U rohlíkovacích strojů bezplátnových je délka rohlíků určena silou rozvalené placky (delší rohlík - slabší placka). Při výrobě delších rohlíků se musí dělat slabá placka a tím může docházet k drcení zrníček a potrhání rohlíků.

Stroj se vyznačuje tuhou konstrukcí se soustavou válců. Na bezplátnovém rohlíkovacím stroji odpadají náklady na plstěná plátna. Stroj je na ložiskách bez pouzder - nemusí se mazat jako stroje s pouzdry - nižší náklady na údržbu strojů. Uložením na ložiskách je řešeno opotřebování kluzných pouzder a případná oprava – jednoduchá výměna ložiska. Stroj má lakované kryty.

variantaVýkonPočet řádků/dílků/komorRozsah gramážeRozteč řádků Otáčky razících hlavPříkon
RRB – 39000 ks/hod325-80 g230-250 mm 1410 ot/min1.1 kW
RRB – 26000 ks/hod225-80 g230-250 mm1410 ot/min1.1 kW

Mohlo by Vás zajímat

Rohlíkovací stroj bezplátnový RRB – 2L, RRB – 3L lak

Rohlíkovací stroj typ RRB-3L, RRB-2L bezplátnový je určený k tvarování pšeničných a pšeničnožitných těst. Stroje bezplátnové nezpracují tak volná těsta jako rohlíkovací stroje plát...

Přejít k tomuto výrobku

Formovací stroj Telera FT

Formovací stroj je velmi všestranný, pro tvarování široké škály výrobků.

Přejít k tomuto výrobku