Box pro řízené kynutí Babylev

Doporučeno pro malou a střední výrobu

Boxy pro plně automatické řízené kynutí jsou ideální pro malou nebo střední výrobu kynutého těsta, pečiva, sladkého pečiva apod.

Méně nákladů na zaměstnance a vyšší produktivita

Komora pro řízené kynutí umožňuje naplánovat výrobu na libovolný okamžik pracovního dne, takže náklady na zaměstnance jsou sníženy a produktivita zaměstnanců je vyšší.

Podrobný popis produktu
variantaRozměr (š x h x v)Rozsah teplotKapacitaKapacita plechů (60x4/60x80 cm)PříkonHmotnost
BABYLEV / 1P560 x 800 x 2120 / 790 x 700 x 2050 mm-9 / +45°C700 l20 / 0 ks1,4 kW155 kg
BABYLEV / 2P1440 x 800 x 2120 mm-9 / +45°C1400 l40 / 0 ks1,8 kW250 kg
BABYLEV / MAXI790 x 1000 x 2050 mm-9 / +45°C840 l40 / 20 ks1,8 kW175 kg

Podrobný popis

Doporučeno pro malou a střední výrobu

Boxy pro plně automatické řízené kynutí jsou ideální pro malou nebo střední výrobu kynutého těsta, pečiva, sladkého pečiva apod.

Méně nákladů na zaměstnance a vyšší produktivita

Komora pro řízené kynutí umožňuje naplánovat výrobu na libovolný okamžik pracovního dne, takže náklady na zaměstnance jsou sníženy a produktivita zaměstnanců je vyšší.

Zpoždění stárnutí upečených výrobků (Výrobky s prodlouženou trvanlivostí)

Náš pokročilý software integruje funkci "Everfresh", která umožňuje zachování již upečených výrobků, až tři dny. Tento program je ideální pro flexibilní načasování výroby a dává vám příležitost mít zásobu pečiva připravenou k prodeji, v případě nečekané poptávky.

Konstantní výsledky bez efektu "odlupování"

Cirkulace vzduchu je v komoře rovnoměrná a zajišťuje konstantní výsledky výroby. Hodnoty vlhkosti a teploty jsou stále pod kontrolou díky regulaci průtoku vzduchu přes ventilovaný chladící systém řízený elektrickými impulsy a nerezový odtokový systém. To zabraňuje efektu "odlupování" způsobenému nevhodným větráním a snižuje spotřebu elektrické energie.

Snadná údržba a úspora energie

Generátor vstřikování páry vstřikuje 110 ° C páru přímo do ventilačního systému, zásadně snižuje kondenzaci vzduchu na vnitřních stěnách. Sendvičové PUR panely s pěnou o vysoké hustotě přispívají k úsporám energie. Komora se automaticky odmrazuje tím, že odpařuje vodu z kondenzátu, díky jednoúčelové elektrické spirále.

Technická specifikace:

  • dotykový panel s 24 programy v 5 krocích (můžeme rozšířit až na 60 programů)
  • šasi z nerezavějící oceli
  • oboustranné samozavírací dveře (volitelně skleněné dveře)
  • vnitřní držáky plechů
  • nosná konstrukce s nastavitelnými patkami
  • tropikalizovaná chladící jednotka

Udržujte kontrolní zařízení pod kontrolou kdekoli a kdykoli (volitelné)

Box pro řízené kynutí lze dálkově monitorovat na vašem smartphonu se specializovanou aplikací a připojením k internetu (volitelné). Tato aplikace umožňuje ovládat zařízení kdekoli, a také náš technický tým může okamžitě dálkově zasáhnout.

Z integrované dotykové obrazovky (součástí dodávky) a aplikace smartphone (volitelné), dohlížíte na činnost řízené kynárny, nastavení hodnoty vlhkosti a zapamatování si vlastní receptury, což vám dává nekompromisní flexibilitu a autonomii.

Další výhody

Monitor má led osvětlení vysoké kvality pro sledování z různých úhlů pohledu, s intuitivním a jednoduchým rozhraním pro snadné nastavení i s nekvalifikovanými pracovníky.

 Vyvinuli jsme regulaci vlhkosti pomocí speciálního zařízení, které může být aktivováno na různých úrovních kynutí. Pokud je vlhkost v prostoru nižší než nastavená hodnota na displeji, parní generátor není uveden do pohybu dříve, než se otáčky ventilátoru zpomalí na ideální hodnoty.

 Po uvedení zařízení do provozu podporujeme zákazníky s 15 - 20 dny poradenství pro nastavení programu na míru a nastavení nejlepší kvality produktů.

Mohlo by Vás zajímat

Tento stroj automaticky umísťuje tvarované výrobky na plechy. Stroj je vyroben speciálně pro každého zákazníka v závislosti na velikosti plechů.

Přejít k tomuto výrobkuVěříme, že široké možnosti sestav etážové pece Fin-Deko, potěší i toho nejnáročnějšího pekaře. Každá etáž je nezávislou jednotkou, čímž je možno v budoucnu změnit její sestavu a le...

Přejít k tomuto výrobku