Etážová pec Fokus

Rovnoměrnost a kvalita pečení jsou kombinovány s mimořádnou rychlostí změny teploty, což je výsledkem technologie, která uplatňuje tradiční systém parní pece s prstencovými trubkami. Tento princip je díky specifickým technickým zvláštnostem úspěšně aplikován ve všech modelech parních pecí s prstencovými registry FOKUS. Jemné, ale při tom silné pečení a rychlé nastavení teploty, dělá z této pečlivě konstruované pece bez zděných dílů se spalovací komorou a kouřovodem z oceli, který je odolný při vysokých teplotách, špičku ve svém oboru.

Podrobný popis produktu

Podrobný popis

Rovnoměrnost a kvalita pečení jsou kombinovány s mimořádnou rychlostí změny teploty, což je výsledkem technologie, která uplatňuje tradiční systém parní pece s prstencovými trubkami. Tento princip je díky specifickým technickým zvláštnostem úspěšně aplikován ve všech modelech parních pecí s prstencovými registry FOKUS. Jemné, ale při tom silné pečení a rychlé nastavení teploty, dělá z této pečlivě konstruované pece bez zděných dílů se spalovací komorou a kouřovodem z oceli, který je odolný při vysokých teplotách, špičku ve svém oboru. Vyrábí se 4-mi, 5-ti a 6-ti etážemi, pečnými plochami mezi 8 a 24,35 m². Pece jsou doporučené pro pečení jakéhokoli druhu chleba. Parní generátory jsou umístěny v přímém kontaktu s tepelným tokem, což zaručuje vynikající objem páry. Tyto pece jsou výhodnější alternativou k cyklothermickým pecím. K dispozici v provedení plyn, olej nebo verze pro pevná paliva. K nakládání a vykládání lze použít osazovací zařízení.

Elektromechanický ovládací panel je v základu. Digitální panel je k dispozici na vyžádání.

Popis výrobku:

 

  • FOKUS přidává flexibilitu teplotních změn do příslovečné rovnoměrnosti pečení parních etážových pecí tak, aby splňovaly dnešní požadavky na kompaktnost a flexibilitu, které vyžadují uživatelé.
  • Kanály pro proudění horkého vzduchu jsou vyrobeny z ocelových válců odolných vůči vysokým teplotám. Celý svazek trubek je izolován s vysokým izolačním koeficientem pomocí lehkého materiálu. Díky tomu je pec lehčí, menší, velmi rychle reaguje při změně teploty pečení a především mnohem levnější než jakákoliv jiná parní pec, protože je bez jakýchkoliv zděných materiálů.
  • Trubky Mannesmann o průměru 27 mm s jednou příčnou trubkou. Všechny trubky jsou ošetřeny barvou vhodnou pro vysoké teploty, aby byla zajištěna trvanlivost.
  • Žáruvzdorné, cementové pečné desky se používají k pečení výrobků. Teplo, uvolněné a rozptýlené v komoře, pomáhá chlebu převzít všechny typické vlastnosti domácího chleba.
  • Parní generátory jsou umístěny v přímém kontaktu s proudem horkého vzduchu, což zaručuje vysoký objem páry. Stejný nátěr použitý na trubkách se aplikuje na parní generátory.
  • Dveře na pecích jsou vyrobeny z tvrzeného skla s protiváhou. Dveře, které se otevírají nahoru, jsou k dispozici na vyžádání.
  • Instalace je praktická, rychlá a velmi flexibilní a pec může být umístěna v malých místnostech, včetně druhého patra. Snadná montáž a demontáž, protože žádné díly nejsou zabudovány do stěn.

 

Mohlo by Vás zajímat

Boxy pro plně automatické řízené kynutí jsou ideální pro malou nebo střední výrobu kynutého těsta, pečiva, sladkého pečiva apod.

Přejít k tomuto výrobkuLavičková kynárna, model CV-MINI je typem dynamického modelu (kousky těsta se několikrát vymění v zásobníku uvnitř kynárny). Je robustní a spolehlivá a dokáže pojmout kusy až do 60...

Přejít k tomuto výrobku