Etážová pec Fokus

Rovnoměrnost a kvalita pečení jsou kombinovány s mimořádnou rychlostí změny teploty, což je výsledkem technologie, která uplatňuje tradiční systém parní pece s prstencovými trubkami. Tento princip je díky specifickým technickým zvláštnostem úspěšně aplikován ve všech modelech parních pecí s prstencovými registry FOKUS. Jemné, ale při tom silné pečení a rychlé nastavení teploty, dělá z této pečlivě konstruované pece bez zděných dílů se spalovací komorou a kouřovodem z oceli, který je odolný při vysokých teplotách, špičku ve svém oboru.

Podrobný popis produktu

Podrobný popis

Rovnoměrnost a kvalita pečení jsou kombinovány s mimořádnou rychlostí změny teploty, což je výsledkem technologie, která uplatňuje tradiční systém parní pece s prstencovými trubkami. Tento princip je díky specifickým technickým zvláštnostem úspěšně aplikován ve všech modelech parních pecí s prstencovými registry FOKUS. Jemné, ale při tom silné pečení a rychlé nastavení teploty, dělá z této pečlivě konstruované pece bez zděných dílů se spalovací komorou a kouřovodem z oceli, který je odolný při vysokých teplotách, špičku ve svém oboru. Vyrábí se 4-mi, 5-ti a 6-ti etážemi, pečnými plochami mezi 8 a 24,35 m². Pece jsou doporučené pro pečení jakéhokoli druhu chleba. Parní generátory jsou umístěny v přímém kontaktu s tepelným tokem, což zaručuje vynikající objem páry. Tyto pece jsou výhodnější alternativou k cyklothermickým pecím. K dispozici v provedení plyn, olej nebo verze pro pevná paliva. K nakládání a vykládání lze použít osazovací zařízení.

Elektromechanický ovládací panel je v základu. Digitální panel je k dispozici na vyžádání.

Popis výrobku:

 

  • FOKUS přidává flexibilitu teplotních změn do příslovečné rovnoměrnosti pečení parních etážových pecí tak, aby splňovaly dnešní požadavky na kompaktnost a flexibilitu, které vyžadují uživatelé.
  • Kanály pro proudění horkého vzduchu jsou vyrobeny z ocelových válců odolných vůči vysokým teplotám. Celý svazek trubek je izolován s vysokým izolačním koeficientem pomocí lehkého materiálu. Díky tomu je pec lehčí, menší, velmi rychle reaguje při změně teploty pečení a především mnohem levnější než jakákoliv jiná parní pec, protože je bez jakýchkoliv zděných materiálů.
  • Trubky Mannesmann o průměru 27 mm s jednou příčnou trubkou. Všechny trubky jsou ošetřeny barvou vhodnou pro vysoké teploty, aby byla zajištěna trvanlivost.
  • Žáruvzdorné, cementové pečné desky se používají k pečení výrobků. Teplo, uvolněné a rozptýlené v komoře, pomáhá chlebu převzít všechny typické vlastnosti domácího chleba.
  • Parní generátory jsou umístěny v přímém kontaktu s proudem horkého vzduchu, což zaručuje vysoký objem páry. Stejný nátěr použitý na trubkách se aplikuje na parní generátory.
  • Dveře na pecích jsou vyrobeny z tvrzeného skla s protiváhou. Dveře, které se otevírají nahoru, jsou k dispozici na vyžádání.
  • Instalace je praktická, rychlá a velmi flexibilní a pec může být umístěna v malých místnostech, včetně druhého patra. Snadná montáž a demontáž, protože žádné díly nejsou zabudovány do stěn.

 

Mohlo by Vás zajímat

Věříme, že široké možnosti sestav etážové pece Fin-Deko, potěší i toho nejnáročnějšího pekaře. Každá etáž je nezávislou jednotkou, čímž je možno v budoucnu změnit její sestavu a le...

Přejít k tomuto výrobkuRobustní pult pro velkou zátěž a/nebo horké plechy, právě vytažené z pece. Lze použít při optimalizaci využití pracovního prostoru, pulty mohou být umístěny daleko od stěn díky sam...

Přejít k tomuto výrobku